ZÁPAS
13.02.17 | 1. kolo kval. | August Holmgren | Isa Mammetgulyyev | 7-65, 4-6, 6-3 | Turkey F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turkmenist
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
August Holmgren vs. Isa Mammetgulyyev - Vzájomné zápasy
13.02.17 | 1. kolo kval. | August Holmgren | Isa Mammetgulyyev | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Turkey F6 | tvrdý |
August Holmgren form & Isa Mammetgulyyev form
August Holmgren - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Isa Mammetgulyyev - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detail zápasu |