ZÁPAS
07.06.17 | 2. kolo | Attila Balazs | Roberto Ortega-Olmedo | 6-2, 6-1 | Spain F16 | antuka |
ŠTATISTIKY
Attila Balazs | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podanie % | 25/46 (54%) | 37/51 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/25 (84%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/51 (53%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkom | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Attila Balazs vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájomné zápasy
07.06.17 | 2. kolo | Attila Balazs | Roberto Ortega-Olmedo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Spain F16 | antuka |
Attila Balazs form & Roberto Ortega-Olmedo form
Attila Balazs - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.20 kvalifik. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
23.02.20 semifinále | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
22.02.20 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |