Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
12.02.98, 26 rokov
12.02.98, 26 rokov
Attila Balazs vs. Martin Zeljenka - Vzájomné zápasy
05.09.16 | 1. kolo kval. | Attila Balazs | Martin Zeljenka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hungary F4 | antuka |
Attila Balazs form & Martin Zeljenka form
Attila Balazs - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.20 kvalifik. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
23.02.20 semifinále | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
22.02.20 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Martin Zeljenka - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detail zápasu |