ZÁPAS
02.12.16 | štvrťfinále | Attila Balazs | Davide Galoppini | 6-3, 6-75, 6-0 | Tunisia F34 | antuka |
ŠTATISTIKY
Attila Balazs | Davide Galoppini | |
1. podanie % | 78/114 (68%) | 67/99 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/78 (63%) | 38/67 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/36 (39%) | 9/32 (28%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 52/99 (53%) | 51/114 (45%) |
Vyhrané body celkom | 115/213 (54%) | 98/213 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Attila Balazs vs. Davide Galoppini - Vzájomné zápasy
02.12.16 | štvrťfinále | Attila Balazs | Davide Galoppini | 6-3, 6-75, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F34 | antuka |
Attila Balazs form & Davide Galoppini form
Attila Balazs - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.20 kvalifik. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
23.02.20 semifinále | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
22.02.20 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Davide Galoppini - posledné zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |