ZÁPAS
20.01.18 | 1. kolo kval. | Athanassios Manekas | Luka Stojanovic (SRB) | 6-2, 6-0 | Tunisia F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Grécko
08.09.98, 25 rokov
08.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
26.09.00, 23 rokov
26.09.00, 23 rokov
Athanassios Manekas vs. Luka Stojanovic (SRB) - Vzájomné zápasy
20.01.18 | 1. kolo kval. | Athanassios Manekas | Luka Stojanovic (SRB) | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F3 | antuka |
Athanassios Manekas form & Luka Stojanovic (SRB) form
Athanassios Manekas - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 4-1, - Athanassios Manekas - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Stuart Parker | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Koonwar Gupta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Miles Jones | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. David Quayle | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Artem Salomatov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alessandro Bega | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vangelis Fragistas | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Luka Stojanovic (SRB) - posledné zápasy
M15 Skopje - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Eldin Huseinovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Teodor Nicolae Marin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Gianluca Acquaroli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Sude | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djerkovic | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F2 - antuka | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Brunetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F1 - antuka | ||||
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 1-6 | detail zápasu |