ZÁPAS
04.09.17 | 1. kolo | Aryan Goveas | Dhakshineswar Suresh | 3-6, 7-615, 6-3 | India F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Aryan Goveas | Dhakshineswar Suresh | |
1. podanie % | 51/117 (44%) | 58/104 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/51 (78%) | 41/58 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 37/66 (56%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 32/104 (31%) | 40/117 (34%) |
Vyhrané body celkom | 109/221 (49%) | 112/221 (51%) |
Dvojchyby | 10 | 7 |
Esá | 5 | 7 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
29.03.00, 24 rokov
29.03.00, 24 rokov
Aryan Goveas vs. Dhakshineswar Suresh - Vzájomné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Aryan Goveas | Dhakshineswar Suresh | 1-6, 7-68, 6-0 | detail zápasu | India F9 | tvrdý |
04.09.17 | 1. kolo | Aryan Goveas | Dhakshineswar Suresh | 3-6, 7-615, 6-3 | detail zápasu | India F7 | antuka |
Aryan Goveas form & Dhakshineswar Suresh form
Aryan Goveas - posledné zápasy
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Ajay Malik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Vaughn Hunter | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, - Aryan Goveas - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-71, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Kevin Cheruiyot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Courtney John Lock | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Dhakshineswar Suresh - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Garrett Johns | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Pedro Rodenas | 6-75, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Robin Catry | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Holden Koons | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Eric Jr. Olivarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Long Pham Tuan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Minhtuan Pham | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Phuc Huynh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Hieu Minh Nguyen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Francis Eala | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
25.03.22 štvrťfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-1, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 7-5, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Festini Mira | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Kaito Uesugi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Indonesia F2 - tvrdý | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 4-1, Ryotaro Matsumura - skreč | detail zápasu | |
Indonesia F1 - tvrdý | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vittorio Gianserra | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Nicholas Bybel | 6-77, 6-73 | detail zápasu |