Arturs Lazdins vs. Domagoj Biljesko 25.02.2018

Arturs Lazdins vs. Domagoj Biljesko 25.02.2018 - Egypt F7 (Sharm El Sheikh) - porovnanie

ZÁPAS

25.02.182. kolo kval.Arturs Lazdins Domagoj Biljesko 6-75, 6-1, 6-3 Egypt Egypt F7 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-3

Arturs Lazdins
Lotyšsko
09.04.97, 22 rokov






11 760 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
28.06.97, 22 rokov




837
21
24 494 $
Domagoj Biljesko
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Arturs Lazdins vs. Domagoj Biljesko - Vzájomné zápasy

25.02.182. kolo kval.Arturs LazdinsDomagoj Biljesko6-75, 6-1, 6-3 detail zápasuEgypt Egypt F7 tvrdý

Arturs Lazdins - posledné zápasy

Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
27.08.19
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 6-74 prehradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
25.07.19
2. kolo
vs. Tsung-Hua Yang6-76, 3-6 prehradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Hong Kit Wong6-0, 6-4 výhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Kazuma Kawachi6-2, 3-6, 10-2 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Jie-Ming Pai6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
16.07.19
kvalifik.
vs. Taisei Ichikawa1-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Chattarin Wareesri6-1, 6-0 výhradetail zápasu
China M25 Kunshan - tvrdý
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Sheng Tang6-1, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
China M25 Yinchuan - tvrdý
25.06.19
kvalifik.
vs. Garrett Johns1-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Shenglin Zhuo6-2, 6-1 výhradetail zápasu
China M25 Hengyang - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Sheng Hao Zhou2-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Ang Ji4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Xin Hu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Chun Hsin Tseng4-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.06.19
kvalifik.
vs. Ching Wah Wai6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
04.06.19
kvalifik.
vs. Cheng-Yu Yu6-3, 1-6, 13-15 prehradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Jeroen Boer6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
28.05.19
kvalifik.
vs. Vorachon Rakpuangchon6-75, 6-3, 8-10 prehradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Tanakorn Srirat3-6, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
21.05.19
kvalifik.
vs. Anton Chekhov6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - skrečprehradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das7-66, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
Sweden M15 Karlskrona - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Marius Ruzgas4-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Karl Fredrik Utheim6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
30.04.19
kvalifik.
vs. Noah Thurner6-72, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
23.04.19
kvalifik.
vs. Paolo Dagnino5-7, 3-6 prehradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Abdallah Rabie6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Pol Toledo Bague3-6, 6-75 prehradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Belal Abou Taleb6-3, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Anze Arh7-5, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Christian Saidi Otupio6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Domagoj Biljesko - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
12.12.19
2. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez2-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.12.19
kvalifik.
vs. Jordan Hasson3-6, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Andrea Turco6-74, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Charalampos Fouzas6-1, 6-3 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Jesus Echevarri6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Stuart Parker2-6, 7-63, 6-10 prehradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.11.19
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov1-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Luca Staeheli6-3, 6-3 výhradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Nikolay Vylegzhanin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Stefan Palosi6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Riccardo Balzerani5-7, 3-6 prehradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
31.10.19
2. kolo
vs. Petr Nouza4-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly7-63, 1-6, 7-64 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Petr Hajek4-6, 7-5, 10-3 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Paty6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
23.10.19
1. kolo
vs. Michal Dembek1-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Vitek Horak6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Juliusz Bienkiewicz6-72, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Robert Rumler4-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Manuel Pena Lopez2-6, 7-62, 2-6 prehradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Michael Gloeckler7-63, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Horst Rieder6-4, 4-0, Horst Rieder - skrečvýhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Krystof Zapsky6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Mihailo Popovic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Dimitrije Zubac1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Luka Kalenic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Hungary M15 Szekesfehervar - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Georgii Kravchenko2-6, 6-0, 8-10 prehradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Peter Balla3-0, Peter Balla - skrečvýhradetail zápasu
<