ZÁPAS
21.01.19 | 1. kolo kval. | Artur Shakhnubaryan | Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | M25 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
01.11.95, 28 rokov
01.11.95, 28 rokov
Artur Shakhnubaryan vs. Salikh Gilmutdinov - Vzájomné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Artur Shakhnubaryan | Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Kazan | tvrdý I. |
Artur Shakhnubaryan form & Salikh Gilmutdinov form
Artur Shakhnubaryan - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - skreč | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 kvalifik. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Salikh Gilmutdinov - posledné zápasy
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Artur Shakhnubaryan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Knyazev | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Teteryukov | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F24 - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F23 - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F22 - tvrdý | ||||
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Pavel Selivanovsky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.15 kvalifik. | vs. Stanislav Korshunov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Robin Roshardt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Filip Grbic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Milos Radenkovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Dmitry Mnushkin | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Vladimir Geller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - tvrdý | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
28.07.14 2. kolo kval. | vs. Igor Lakhno | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.14 kvalifik. | vs. Oleg Kurbatov | Oleg Kurbatov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo | vs. Stanislav Korshunov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Anton Korolev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.07.14 2. kolo | vs. Gleb Alekseenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.05.13 1. kolo | vs. Nikolai Fidirko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.05.13 kvalifik. | vs. Svyatoslav Knyazev | 7-61, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.05.13 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 0-1, - Salikh Gilmutdinov - skreč | detail zápasu | |
13.05.13 1. kolo kval. | vs. Aydyn Akhmetshin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.12 2. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 0-6, 0-6 | detail zápasu |