ZÁPAS
22.04.18 | 1. kolo kval. | Ivan Kalinin | Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | Uzbekistan F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ivan Kalinin | Artur Kulibaba | |
1. podanie % | 22/46 (48%) | 38/54 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/22 (86%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Kalinin | 1-0 | |
Ivan Kalinin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Ivan Kalinin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivan Kalinin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
Ivan Kalinin | 5-2 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ivan Kalinin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Ivan Kalinin | 0-1 | |
Ivan Kalinin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ivan Kalinin | 2-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Artur Kulibaba | |
Ivan Kalinin | 4-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Artur Kulibaba | |
5-2 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Rusko
14.08.97, 26 rokov
14.08.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
30.05.99, 24 rokov
30.05.99, 24 rokov
Ivan Kalinin vs. Artur Kulibaba - Vzájomné zápasy
22.04.18 | 1. kolo kval. | Ivan Kalinin | Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Ivan Kalinin form & Artur Kulibaba form
Ivan Kalinin - posledné zápasy
Greece F8 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Petr Arkhipov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Boris Neiman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Gary Kushnirovich | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Artur Kulibaba - posledné zápasy
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |