ZÁPAS
17.09.18 | kvalifik. | Artsiom Bardzin | Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | Kazakhstan F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Artsiom Bardzin | Stepan Beresnev | |
1. podanie % | 74/108 (69%) | 58/92 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/74 (64%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/34 (41%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 42/92 (46%) | 47/108 (44%) |
Vyhrané body celkom | 103/200 (52%) | 97/200 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Artsiom Bardzin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Stepan Beresnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Artsiom Bardzin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Stepan Beresnev | |
0-0, 0-15, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Stepan Beresnev | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Stepan Beresnev | |
0-0, 40-40 | ||
3-4 | Stepan Beresnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Artsiom Bardzin | 3-5 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Stepan Beresnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Stepan Beresnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
Artsiom Bardzin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Stepan Beresnev | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Artsiom Bardzin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Stepan Beresnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Stepan Beresnev | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Artsiom Bardzin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Stepan Beresnev | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stepan Beresnev | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Stepan Beresnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Stepan Beresnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artsiom Bardzin | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Stepan Beresnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
6-3 |
Bielorusko
16.10.00, 23 rokov
16.10.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.05.99, 24 rokov
16.05.99, 24 rokov
Artsiom Bardzin vs. Stepan Beresnev - Vzájomné zápasy
09.07.19 | kvalifik. | Artsiom Bardzin | Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Almaty | tvrdý |
17.09.18 | kvalifik. | Artsiom Bardzin | Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Artsiom Bardzin form & Stepan Beresnev form
Artsiom Bardzin - posledné zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Stepan Beresnev - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | detail zápasu |