Arthur Rinderknech vs. Ugo Blanchet 12.09.2019

Arthur Rinderknech vs. Ugo Blanchet 12.09.2019 - M25+H Mulhouse - porovnanie

ZÁPAS

12.09.192. koloArthur Rinderknech Ugo Blanchet 6-4, 6-2 France M25+H Mulhouse tvrdý I.

ŠTATISTIKY

Arthur RinderknechUgo Blanchet
1. podanie %46/69 (67%)36/66 (55%)
Vyhrané body z 1.podania31/46 (67%)25/36 (69%)
Vyhrané body z 2.podania15/23 (65%)11/30 (37%)
Vyhrané break-bally3/6 (50%)0/9 (0%)
Vyhrané body z returnu30/66 (45%)23/69 (33%)
Vyhrané body celkom76/135 (56%)59/135 (44%)
Dvojchyby02
Esá53

ŠTATISTIKY

1
0-0Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva2-1
0-0
3-1Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva3-2
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40
4-2Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva4-3
0-0, 0-15
5-3Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva5-4
0-0
6-4
2
0-0Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva0-1
0-0, 15-0, 40-30
1-1Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva2-1
0-0, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, A-40
3-1Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva3-2
0-0, 15-0, 30-0
4-2Ugo Blanchet Ugo Blanchet podáva
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech podáva5-2
0-0, 15-15
6-2

Arthur Rinderknech
Francúzsko
23.07.95, 24 rokov




340
116
61 845 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
05.01.99, 20 rokov







Ugo Blanchet
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Arthur Rinderknech vs. Ugo Blanchet - Vzájomné zápasy

12.09.192. koloArthur RinderknechUgo Blanchet6-4, 6-2 detail zápasuFrance M25+H Mulhouse tvrdý I.

Arthur Rinderknech - posledné zápasy

United Kingdom Glasgow Challenger - tvrdý I.
18.09.19
2. kolo
vs. Quentin Halys6-76, - Arthur Rinderknech - skrečprehradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Aidan Mchugh7-610, 6-3 výhradetail zápasu
France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
15.09.19
finále
vs. Dan Added6-74, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
14.09.19
semifinále
vs. Antoine Escoffier7-64, 6-73, 6-3 výhradetail zápasu
13.09.19
štvrťfinále
vs. Evan Furness6-4, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Ugo Blanchet6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Antoine Bellier6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania M25 Pitesti - antuka
16.08.19
štvrťfinále
vs. Nicolae Frunza6-72, 3-6 prehradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Bogdan Pavel4-6, 6-2, 7-66 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Mikhail Korovin6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Augsburg Challenger - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Carlos Taberner2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Spain Segovia Challenger - tvrdý
29.07.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau6-73, 6-72 prehradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý
18.07.19
3. kolo
vs. Sebastian Korda7-65, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.07.19
2. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund7-68, 7-65 výhradetail zápasu
16.07.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M25+H Ajaccio - tvrdý
09.07.19
1. kolo
vs. Agustin Velotti4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Italy Recanati Challenger - tvrdý
02.07.19
1. kolo
vs. Nikola Cacic4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M25+H Palma - tvrdý
30.06.19
finále
vs. Andres Artunedo Martinavarr7-62, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.06.19
semifinále
vs. Ruan Roelofse6-2, 6-3 výhradetail zápasu
28.06.19
štvrťfinále
vs. Ricardo Ojeda Lara6-3, 7-64 výhradetail zápasu
27.06.19
2. kolo
vs. Alberto Barroso Campos3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Jaimee Floyd Angele7-5, 6-4 výhradetail zápasu
France Blois Challenger - antuka
18.06.19
2. kolo
vs. Facundo Arguello2-6, 6-2, 1-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Renzo Olivo6-4, 7-66 výhradetail zápasu
Czech Republic Prostejov Challenger - antuka
03.06.19
2. kolo
vs. Jozef Kovalik5-7, 2-6 prehradetail zápasu
02.06.19
1. kolo
vs. Danilo Petrovic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Jerusalem Challenger - tvrdý
24.05.19
štvrťfinále
vs. Brayden Schnur6-72, 3-6 prehradetail zápasu
23.05.19
3. kolo
vs. Alessandro Bega6-3, 6-75, 6-3 výhradetail zápasu
21.05.19
2. kolo
vs. Thai Kwiatkowski6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel6-1, 6-2 výhradetail zápasu

Ugo Blanchet - posledné zápasy

France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
12.09.19
2. kolo
vs. Arthur Rinderknech4-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Lucas Bouquet6-4, 7-63 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Glenn Smits6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Herve Antchandie6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Simon Carr6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Guillaume Dermiens6-0, 2-6, 7-5 výhradetail zápasu
Belgium M15 Brussels - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Luis Humberto Lopez6-3, 2-6, 5-10 prehradetail zápasu
France M15 Uriage - antuka
20.07.19
semifinále
vs. Gabriel Petit2-6, 5-7 prehradetail zápasu
19.07.19
štvrťfinále
vs. Samuel Brosset6-1, 6-3 výhradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Raphael Lambling6-4, 7-5 výhradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Laurent Rochette6-3, 4-1, Laurent Rochette - skrečvýhradetail zápasu
France M25+H Ajaccio - tvrdý
10.07.19
1. kolo
vs. Benjamin Lock5-7, 4-6 prehradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Hendrik Jebens6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Emilien Voisin3-6, 6-2, 1-6 prehradetail zápasu
France M25 Montauban - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc2-6, 6-71 prehradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Peter Goldsteiner7-62, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Alexis Boureau6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Peter Kobelt2-6, 6-71 prehradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Las - antuka
01.05.19
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito4-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
25.04.19
2. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux1-6, 3-6 prehradetail zápasu
24.04.19
1. kolo
vs. Hugo Pontico6-3, 6-4 výhradetail zápasu
23.04.19
kvalifik.
vs. Diego Fernandez Flores2-6, 6-0, 10-8 výhradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Maxim Krapivin2-6, 6-0, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
28.03.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel4-6, 1-6 prehradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz2-6, 7-5, 7-63 výhradetail zápasu
26.03.19
kvalifik.
vs. Preston Brown6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Orel Kimhi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M15 Quinta - tvrdý
21.03.19
2. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili7-61, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
20.03.19
1. kolo
vs. Peter Bothwell6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
<