ZÁPAS
24.01.20 | štvrťfinále | Arthur Rinderknech | Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 6-4 | Rennes Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Arthur Rinderknech | Cem Ilkel | |
1. podanie % | 52/84 (62%) | 55/88 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/52 (71%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/32 (53%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 37/88 (42%) | 30/84 (36%) |
Vyhrané body celkom | 91/172 (53%) | 81/172 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 12 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Rinderknech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arthur Rinderknech vs. Cem Ilkel - Vzájomné zápasy
24.01.20 | štvrťfinále | Arthur Rinderknech | Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Rennes Challenger | tvrdý I. |
Arthur Rinderknech form & Cem Ilkel form
Arthur Rinderknech - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detail zápasu |
Cem Ilkel - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
09.11.23 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | detail zápasu |