ZÁPAS
22.07.18 | kvalifik. | Arthur Reymond | Marcel Marlon Sudzum | 6-1, 6-2 | France F15 | antuka |
ŠTATISTIKY
Arthur Reymond | Marcel Marlon Sudzum | |
1. podanie % | 25/38 (66%) | 39/65 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/25 (88%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 37/65 (57%) | 7/38 (18%) |
Vyhrané body celkom | 68/103 (66%) | 35/103 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marcel Marlon Sudzum | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Marcel Marlon Sudzum | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-1 | Marcel Marlon Sudzum | |
Arthur Reymond | 4-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Arthur Reymond | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Marcel Marlon Sudzum | |
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0, 40-0 | ||
2-1 | Marcel Marlon Sudzum | |
Arthur Reymond | 3-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Arthur Reymond | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Marcel Marlon Sudzum | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
29.11.00, 23 rokov
29.11.00, 23 rokov
Arthur Reymond vs. Marcel Marlon Sudzum - Vzájomné zápasy
22.07.18 | kvalifik. | Arthur Reymond | Marcel Marlon Sudzum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | France F15 | antuka |
Arthur Reymond form & Marcel Marlon Sudzum form
Arthur Reymond - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Marcel Marlon Sudzum - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-1, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-75, 0-3, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manfredi Graziani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-5, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Idriss Haddouch | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 0-3, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Riccardo Di Nocera | 6-78, 1-3, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 7-5 | detail zápasu |