ZÁPAS
09.03.20 | 1. kolo kval. | Arthur Bouquier | Arthur Hugounenq | 6-1, 6-2 | M15 Toulouse | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Arthur Bouquier | Arthur Hugounenq | |
1. podanie % | 20/35 (57%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/20 (85%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/15 (80%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 6/35 (17%) |
Vyhrané body celkom | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Bouquier | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Arthur Hugounenq | |
0-0 | ||
Arthur Bouquier | 2-1 | |
3-1 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 15-0 | ||
Arthur Bouquier | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Arthur Bouquier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Bouquier | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arthur Hugounenq | |
0-0 | ||
Arthur Bouquier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Arthur Hugounenq | |
0-0 | ||
Arthur Bouquier | 4-2 | |
5-2 | Arthur Hugounenq | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
08.06.00, 23 rokov
08.06.00, 23 rokov
Arthur Bouquier vs. Arthur Hugounenq - Vzájomné zápasy
09.03.20 | 1. kolo kval. | Arthur Bouquier | Arthur Hugounenq | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Toulouse | tvrdý I. |
Arthur Bouquier form & Arthur Hugounenq form
Arthur Bouquier - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-62, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
04.02.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Filippo Romano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mischa Lanz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Mae Malige | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Eliakim Coulibaly | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Arthur Hugounenq - posledné zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F22 - tvrdý I. | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Yanais Laurent | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Jerome Catalan | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Marcos Torralbo-Albos | 6-2, 4-6, 4-1, Marcos Torralbo-Albos - skreč | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Bernal Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Max Maas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Thivant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Milos Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu |