ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Artem Smirnov | Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | Kazakhstan F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Artem Smirnov | Sharobiddin Abzalov | |
1. podanie % | 21/40 (53%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/21 (95%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/35 (71%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkom | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
19.02.98, 26 rokov
19.02.98, 26 rokov
Artem Smirnov vs. Sharobiddin Abzalov - Vzájomné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Artem Smirnov | Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
Artem Smirnov form & Sharobiddin Abzalov form
Artem Smirnov - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
28.09.19 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
30.05.19 štvrťfinále | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
25.05.19 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.19 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.19 štvrťfinále | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Sharobiddin Abzalov - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |