INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Artem Smirnov vs. Denis Yevseyev - Vzájomné zápasy
24.05.19 | semifinále | Artem Smirnov | Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Irpin | antuka |
16.01.12 | 2. kolo | Artem Smirnov | Denis Yevseyev | 2-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
Artem Smirnov form & Denis Yevseyev form
Artem Smirnov - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
28.09.19 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
30.05.19 štvrťfinále | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
25.05.19 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.19 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.19 štvrťfinále | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Denis Yevseyev - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu |