ZÁPAS
10.12.19 | 1. kolo | Artem Smirnov | Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Artem Smirnov | Alexander Zgirovsky | |
1. podanie % | 58/91 (64%) | 55/79 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/58 (74%) | 40/55 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/33 (39%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 32/79 (41%) | 35/91 (38%) |
Vyhrané body celkom | 88/170 (52%) | 82/170 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexander Zgirovsky | |
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Artem Smirnov | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Alexander Zgirovsky | |
Artem Smirnov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Artem Smirnov | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Artem Smirnov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artem Smirnov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-4 | Alexander Zgirovsky | |
0-0 | ||
Artem Smirnov | 4-4 | |
4-5 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0 | ||
Artem Smirnov | 3-1 | |
3-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A | ||
Artem Smirnov | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Artem Smirnov vs. Alexander Zgirovsky - Vzájomné zápasy
10.12.19 | 1. kolo | Artem Smirnov | Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Artem Smirnov form & Alexander Zgirovsky form
Artem Smirnov - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
28.09.19 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
30.05.19 štvrťfinále | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
25.05.19 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.19 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.19 štvrťfinále | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alexander Zgirovsky - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | detail zápasu |