ZÁPAS
29.04.16 | semifinále | Artem Smirnov | Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | Kazakhstan F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Artem Smirnov | Aleksandre Metreveli | |
1. podanie % | 41/75 (55%) | 40/64 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/41 (78%) | 27/40 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/34 (44%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 26/64 (41%) | 28/75 (37%) |
Vyhrané body celkom | 73/139 (53%) | 66/139 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Artem Smirnov vs. Aleksandre Metreveli - Vzájomné zápasy
29.04.16 | semifinále | Artem Smirnov | Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F4 | antuka |
Artem Smirnov form & Aleksandre Metreveli form
Artem Smirnov - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
28.09.19 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
30.05.19 štvrťfinále | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
25.05.19 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.19 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.19 štvrťfinále | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |