ZÁPAS
01.11.16 | 1. kolo | Artem Dubrivnyy | Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-4 | Estonia F3 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Artem Dubrivnyy | Patrick Kaukovalta | |
1. podanie % | 53/78 (68%) | 37/47 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/53 (62%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 19/47 (40%) | 32/78 (41%) |
Vyhrané body celkom | 65/125 (52%) | 60/125 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Artem Dubrivnyy vs. Patrick Kaukovalta - Vzájomné zápasy
01.11.16 | 1. kolo | Artem Dubrivnyy | Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
Artem Dubrivnyy form & Patrick Kaukovalta form
Artem Dubrivnyy - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.21 semifinále | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.21 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.07.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.21 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.21 2. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Patrick Kaukovalta - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Yvo Panak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Filip Duda | 5-5, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
21.11.23 Rubber 1 | vs. Milos Raonic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-61, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Ofek Shimanov | 7-63, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Tyler Stice | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Finn Murgett | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.23 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alec Deckers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Karl Friberg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-3 | detail zápasu |