ZÁPAS
29.09.19 | 1. kolo kval. | Arslanbek Temirhanov | Olle Wallin | 6-4, 0-6, 10-8 | M25 Falun | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Švédsko
07.09.03, 20 rokov
07.09.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Arslanbek Temirhanov vs. Olle Wallin - Vzájomné zápasy
29.09.19 | 1. kolo kval. | Arslanbek Temirhanov | Olle Wallin | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Arslanbek Temirhanov form & Olle Wallin form
Arslanbek Temirhanov - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 3-6, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 6-74, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jaitra De Saram | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Guillaume Delamarre | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Gustaf Strom | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 6-2, 3-6, 0-3, - Arslanbek Temirhanov - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Anthony Turchi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu |
Olle Wallin - posledné zápasy
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-72, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Liam Draxl | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fons Van Sambeek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Maggs | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lucas Renard | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. John Sperle | 5-7, - Olle Wallin - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Toby Samuel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Christian Sigsgaard | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Gabriel Evans | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Maciej Rajski | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Osgar O'Hoisin | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Cash Hanzlik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Warren Wood | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Emil Reinberg | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
25.09.22 finále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.22 semifinále | vs. Alex Michelsen | 7-610, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.22 štvrťfinále | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.22 2. kolo | vs. Isaac Arturo Arevalo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Tyler Stewart | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Nathan Chavez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Parker Wynn | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 7-5, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Jonathan Backman | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu |