ZÁPAS
30.07.18 | 2. kolo kval. | Arnav Alok Goel | Maxim Krapivin | 4-6, 6-1, 6-2 | Germany F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
India
16.07.96, 27 rokov
16.07.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 rokov
12.12.99, 24 rokov
Arnav Alok Goel vs. Maxim Krapivin - Vzájomné zápasy
30.07.18 | 2. kolo kval. | Arnav Alok Goel | Maxim Krapivin | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Germany F10 | antuka |
Arnav Alok Goel form & Maxim Krapivin form
Arnav Alok Goel - posledné zápasy
M25 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Paul Gravereau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Pit Malaszszak | Pit Malaszszak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Nico Kleber | 4-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. James Frawley | 4-6, 0-4, - Arnav Alok Goel - skreč | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Yassine El Barkani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Christopher Traut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Tim Gennes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F35 - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Shramay Dhawan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chattisgarh) - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Varun Tiwari | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Ankit Chopra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F6 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Rashein Samuel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
India F19 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Saurabh Patil | 6-3, Saurabh Patil - skreč | detail zápasu | |
07.12.15 2. kolo kval. | vs. Sagar Ahuja | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
India F18 - tvrdý | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Gautham Ramkumar | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Maxim Krapivin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |