ZÁPAS
01.08.19 | 2. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Strahinja Rakic | 6-4, 6-4 | M15 Novi | antuka |
ŠTATISTIKY
Arklon Huertas Del Pino | Strahinja Rakic | |
1. podanie % | 42/57 (74%) | 45/66 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/42 (69%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/66 (48%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkom | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Strahinja Rakic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Strahinja Rakic | |
0-0, 15-0 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Strahinja Rakic | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Strahinja Rakic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arklon Huertas Del Pino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-2 | Strahinja Rakic | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Strahinja Rakic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Strahinja Rakic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Arklon Huertas Del Pino | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Strahinja Rakic | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
30.03.96, 28 rokov
11 919 $
30.03.96, 28 rokov
11 919 $
Arklon Huertas Del Pino vs. Strahinja Rakic - Vzájomné zápasy
01.08.19 | 2. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Strahinja Rakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Arklon Huertas Del Pino form & Strahinja Rakic form
Arklon Huertas Del Pino - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Strahinja Rakic - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 1-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Sava Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-65, 6-72, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Milicevic | 7-5, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivailo Keremedchiev | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Marko Ilic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Mcclain Kessler | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.18 | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu |