ZÁPAS
10.12.19 | kvalifik. | Arklon Huertas Del Pino | Rishabdev Raman | 6-0, 6-1 | M15 Santo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
04.06.93, 30 rokov
04.06.93, 30 rokov
Arklon Huertas Del Pino vs. Rishabdev Raman - Vzájomné zápasy
10.12.19 | kvalifik. | Arklon Huertas Del Pino | Rishabdev Raman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Santo | tvrdý |
Arklon Huertas Del Pino form & Rishabdev Raman form
Arklon Huertas Del Pino - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Rishabdev Raman - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aurelien Schmitt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Alberti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Simone Guercio | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | Michael Bassem Sobhy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 2-0, Anthony Shumsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 0-6, 0-3, - Rishabdev Raman - skreč | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 3-6, 2-6 | detail zápasu |