ZÁPAS
19.12.17 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-0 | Peru F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Arklon Huertas Del Pino | Antonio Pruner Neto | |
1. podanie % | 27/33 (82%) | 43/56 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 17/43 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/6 (100%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 5/33 (15%) |
Vyhrané body celkom | 60/89 (67%) | 29/89 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
17.06.99, 24 rokov
17.06.99, 24 rokov
Arklon Huertas Del Pino vs. Antonio Pruner Neto - Vzájomné zápasy
19.12.17 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Peru F2 | antuka |
Arklon Huertas Del Pino form & Antonio Pruner Neto form
Arklon Huertas Del Pino - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Antonio Pruner Neto - posledné zápasy
Egypt F13 - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Guido Marson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Johann Willems | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Mihailo Loncarevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Martin Trefny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Christian Felline | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F4 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F3 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.18 | vs. Guillaume Dermiens | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Santiago Hinojosa | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 | vs. Alejandro Sedeno Nieto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
18.02.18 | vs. Samuel Bothwell | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Takeshi Taco | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Etcheverry | 7-66, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Naim Antonio Jalil Saavedra | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Marcos Felice | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Henrique Batistella | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Augusto Laranja | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Leonardo Reami Da Cunha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Rodrigo De Santis Carvalho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F32 - tvrdý | ||||
25.09.17 | vs. Jordan Bridge | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F30 - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Henrik Atlevi | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu |