ZÁPAS
23.04.19 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | A.j. Catanzariti | 4-6, 6-1, 6-2 | M15 Bucaramanga | antuka |
ŠTATISTIKY
Arklon Huertas Del Pino | A.j. Catanzariti | |
1. podanie % | 40/77 (52%) | 36/74 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/40 (80%) | 25/36 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/37 (51%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 34/74 (46%) | 26/77 (34%) |
Vyhrané body celkom | 85/151 (56%) | 66/151 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 7 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arklon Huertas Del Pino vs. A.j. Catanzariti - Vzájomné zápasy
23.04.19 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | A.j. Catanzariti | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Bucaramanga | antuka |
18.04.19 | 2. kolo | Arklon Huertas Del Pino | A.j. Catanzariti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | M15 Guayaquil | antuka |
Arklon Huertas Del Pino form & A.j. Catanzariti form
Arklon Huertas Del Pino - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
A.j. Catanzariti - posledné zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-73, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 7-67, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 6-1, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Sec | 7-66, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-73, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-72, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Nicholas Heng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Connor Krug | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-75, 6-71 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Quinn Vandecasteele | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 1-6, 1-6 | detail zápasu |