ZÁPAS
31.10.17 | 1. kolo | Arjun Kadhe | Ken Onishi | 6-73, 6-0, 7-63 | Malaysia F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Arjun Kadhe | Ken Onishi | |
1. podanie % | 79/104 (76%) | 64/97 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 56/79 (71%) | 38/64 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 43/97 (44%) | 35/104 (34%) |
Vyhrané body celkom | 112/201 (56%) | 89/201 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arjun Kadhe vs. Ken Onishi - Vzájomné zápasy
31.10.17 | 1. kolo | Arjun Kadhe | Ken Onishi | 6-73, 6-0, 7-63 | detail zápasu | Malaysia F3 | tvrdý |
Arjun Kadhe form & Ken Onishi form
Arjun Kadhe - posledné zápasy
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |
Ken Onishi - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.01.21 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | detail zápasu |