ZÁPAS
04.06.18 | 2. kolo kval. | Anze Loviscek | Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | Zimbabwe F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Slovinsko
26.08.96, 27 rokov
26.08.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
30.07.98, 25 rokov
30.07.98, 25 rokov
Anze Loviscek vs. Anshumat Srivastava - Vzájomné zápasy
04.06.18 | 2. kolo kval. | Anze Loviscek | Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Zimbabwe F2 | tvrdý |
Anze Loviscek form & Anshumat Srivastava form
Anze Loviscek - posledné zápasy
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, - Anze Loviscek - skreč | detail zápasu | |
USA F28b - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Amilcar Ibarra Barreda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Hyun Su Ro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. William Bushamuka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Ki Su Jung | 0-5, - Anze Loviscek - skreč | detail zápasu | |
Egypt F38 - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Dominik Barton | 0-3, - Anze Loviscek - skreč | detail zápasu | |
Egypt F37 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Adrian Exposito | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Daniil Zarichanskyy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Matthias Angerbauer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Tadija Simic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F7 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Bernie Schranz | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
08.08.16 kvalifik. | vs. Goran Markovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Hanqing Wang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Patrui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Evgeniy Bankov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Mihailo Samardzija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Uhlig | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Anshumat Srivastava - posledné zápasy
M15 Guatemala - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Stefan Simeunovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Max Green | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Madhwin Kamath | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Omar Morsy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
29.09.19 kvalifik. | vs. Jesus Francisco Felix | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Coutinho | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Diego Alberto Moya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
China F14 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-79, 6-76 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Anze Loviscek | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 kvalifik. | vs. Amaury De Beer | 4-6, 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Ansu Bhuyan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Filippo Borella | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Seif Ghanem | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Alhassan Kenawi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Ernepesov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Singapore F3 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | detail zápasu |