ZÁPAS
28.05.19 | kvalifik. | Antun Vidak | Pavle Daljev | 4-6, 6-4, 10-7 | M25 Kiseljak | antuka |
ŠTATISTIKY
Antun Vidak | Pavle Daljev | |
1. podanie % | 45/75 (60%) | 76/89 (85%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/45 (67%) | 43/76 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/30 (47%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 40/89 (45%) | 31/75 (41%) |
Vyhrané body celkom | 84/164 (51%) | 80/164 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Antun Vidak | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antun Vidak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antun Vidak | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antun Vidak | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antun Vidak | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Antun Vidak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antun Vidak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antun Vidak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antun Vidak | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Antun Vidak | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Antun Vidak | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
Chorvátsko
12.05.93, 30 rokov
16 202 $
12.05.93, 30 rokov
16 202 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Antun Vidak vs. Pavle Daljev - Vzájomné zápasy
28.05.19 | kvalifik. | Antun Vidak | Pavle Daljev | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | M25 Kiseljak | antuka |
05.09.16 | 2. kolo kval. | Antun Vidak | Pavle Daljev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Serbia F6 | antuka |
11.08.14 | 2. kolo kval. | Antun Vidak | Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Serbia F9 | antuka |
09.09.13 | 2. kolo kval. | Antun Vidak | Pavle Daljev | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Serbia F12 | antuka |
Antun Vidak form & Pavle Daljev form
Antun Vidak - posledné zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Marino Jakic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo | vs. Blaz Rola | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Josip Krstanovic | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. David Barclay | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mahir Trnka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Marko Novak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-70, 5-7 | detail zápasu |
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |