ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo | Antonio Massara | Tom Kocevar-Desman | 6-2, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Antonio Massara | Tom Kocevar-Desman | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/27 (70%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/53 (60%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkom | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antonio Massara | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonio Massara | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonio Massara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Antonio Massara | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Tom Kocevar-Desman | |
Antonio Massara | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonio Massara | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antonio Massara vs. Tom Kocevar-Desman - Vzájomné zápasy
11.02.20 | 1. kolo | Antonio Massara | Tom Kocevar-Desman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Antonio Massara form & Tom Kocevar-Desman form
Antonio Massara - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.23 štvrťfinále | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Tom Kocevar-Desman - posledné zápasy
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.21 štvrťfinále | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - skreč | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
14.05.21 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |