ZÁPAS
18.09.18 | 1. kolo | Anton Matusevich | Lukas Ollert | 6-4, 7-5 | Great Britain | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anton Matusevich | Lukas Ollert | |
1. podanie % | 47/76 (62%) | 49/71 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/47 (66%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/29 (55%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 31/71 (44%) | 29/76 (38%) |
Vyhrané body celkom | 78/147 (53%) | 69/147 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Lukas Ollert | |
0-0, 15-0 | ||
Anton Matusevich | 2-0 | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lukas Ollert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-3 | Lukas Ollert | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-4 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-4 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
0-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Lukas Ollert | |
2-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Lukas Ollert | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-2 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Lukas Ollert | |
0-0, 15-15 | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15 | ||
Anton Matusevich | 5-5 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lukas Ollert | |
0-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anton Matusevich vs. Lukas Ollert - Vzájomné zápasy
18.09.18 | 1. kolo | Anton Matusevich | Lukas Ollert | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Anton Matusevich form & Lukas Ollert form
Anton Matusevich - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - skreč | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Lukas Ollert - posledné zápasy
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-5, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ray Ho | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 7-61, 4-6, 0-3, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Samm Butler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-710, 0-5, - Lukas Ollert - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Leevi Saatela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
09.08.18 štvrťfinále | vs. Michal Konecny | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Sam Taylor | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Verneri Tuomi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
12.07.18 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexander Erler | 7-60, 3-0, Alexander Erler - skreč | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Matthias Haim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Martins Rocens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 1-6 | detail zápasu |