ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Anton Matusevich | Alvaro Blanco Damea | 6-4, 6-3 | M15 Getafe | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anton Matusevich | Alvaro Blanco Damea | |
1. podanie % | 34/64 (53%) | 33/63 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/34 (85%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/30 (40%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 28/63 (44%) | 23/64 (36%) |
Vyhrané body celkom | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0, 15-15 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 4-1 | |
4-3 | Alvaro Blanco Damea | |
Anton Matusevich | 5-3 | |
Anton Matusevich | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40 | ||
1-1 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 1-2 | |
2-2 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0, 15-0 | ||
Anton Matusevich | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alvaro Blanco Damea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
30.05.97, 26 rokov
30.05.97, 26 rokov
Anton Matusevich vs. Alvaro Blanco Damea - Vzájomné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Anton Matusevich | Alvaro Blanco Damea | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Getafe | tvrdý |
Anton Matusevich form & Alvaro Blanco Damea form
Anton Matusevich - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - skreč | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alvaro Blanco Damea - posledné zápasy
M15 Majadahonda - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Francisco Andreu Garcia | 2-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 7-5, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Jose Llopis Chabrera | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Takeshi Taco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-5, 6-72, 10-4 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fernando Gouveia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-67, 3-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 7-65, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikki Roenn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Jose Lopez Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Simon Anthony Ivanov | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Jonathan Gray | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Onrubia Carrero | 6-2, 6-0 | detail zápasu |