ZÁPAS
06.07.16 | 2. kolo | Anton Galkin | Yan Sabanin | 6-4, 6-0 | Russia F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Anton Galkin | Yan Sabanin | |
1. podanie % | 37/48 (77%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/37 (70%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anton Galkin vs. Yan Sabanin - Vzájomné zápasy
10.08.16 | 1. kolo | Yan Sabanin | Anton Galkin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Russia F5 | antuka |
06.07.16 | 2. kolo | Anton Galkin | Yan Sabanin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Russia F3 | antuka |
29.09.14 | 1. kolo | Yan Sabanin | Anton Galkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F12 | antuka |
Anton Galkin form & Yan Sabanin form
Anton Galkin - posledné zápasy
Russia F7 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Maxim Geraskin | 6-71, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Shkurskiy | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.16 kvalifik. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.16 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Russia F8 - tvrdý I. | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Temur Ismailov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - tvrdý I. | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Vitaly Kozyukov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
29.07.16 štvrťfinále | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.16 2. kolo | vs. Alexey Baryshev | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
27.07.16 1. kolo | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
20.07.16 2. kolo | vs. Pirmin Haenle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo | vs. Tomas Vaise | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
08.07.16 semifinále | vs. Marc Giner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.16 štvrťfinále | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.16 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Pavel Selivanovsky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow Challenger - antuka | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-3, 3-6, 1-2, - Anton Galkin - skreč | detail zápasu | |
01.06.16 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Yan Sabanin - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |