ZÁPAS
10.02.18 | 1. kolo kval. | Anton Desyatnik | Luka Miklavcic | 3-6, 6-3, 6-3 | Turkey F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
29.09.99, 24 rokov
29.09.99, 24 rokov
Anton Desyatnik vs. Luka Miklavcic - Vzájomné zápasy
10.02.18 | 1. kolo kval. | Anton Desyatnik | Luka Miklavcic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F6 | tvrdý |
Anton Desyatnik form & Luka Miklavcic form
Anton Desyatnik - posledné zápasy
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu |
Luka Miklavcic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emanuel Ivkic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Ostajewski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Lantsov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Giacomini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Tim Ruehl | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu |