ZÁPAS
25.04.17 | 1. kolo | Antoine Escoffier | Hugo Voljacques | 6-2, 6-2 | Israel F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Antoine Escoffier | Hugo Voljacques | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/23 (48%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 25/40 (63%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkom | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Escoffier vs. Hugo Voljacques - Vzájomné zápasy
10.07.17 | 1. kolo | Antoine Escoffier | Hugo Voljacques | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Portugal F11 | tvrdý |
25.04.17 | 1. kolo | Antoine Escoffier | Hugo Voljacques | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Israel F4 | tvrdý |
Antoine Escoffier form & Hugo Voljacques form
Antoine Escoffier - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - skreč | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Hugo Voljacques - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 4-2, Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Dan Added | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Martin Breysach | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Noe Villen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. John Echeverria | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Clement Andrieu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 6-75, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-71, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Warren Sinius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 7-614, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Javier Montoya Rodriguez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Matt Kuhar | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu |