ZÁPAS
08.01.19 | 1. kolo | Antoine Cornut-Chauvinc | Samuel Brosset | 6-4, 6-2 | M15+H Bagnoles | antuka |
ŠTATISTIKY
Antoine Cornut-Chauvinc | Samuel Brosset | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 18/51 (35%) |
Vyhrané body celkom | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-3 | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-4 | Samuel Brosset | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-1 | Samuel Brosset | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-2 | Samuel Brosset | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Samuel Brosset - Vzájomné zápasy
08.01.19 | 1. kolo | Antoine Cornut-Chauvinc | Samuel Brosset | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15+H Bagnoles | antuka |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Samuel Brosset form
Antoine Cornut-Chauvinc - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
29.10.21 štvrťfinále | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
10.10.21 finále | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper 2 - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
25.01.21 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.21 štvrťfinále | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | detail zápasu |
Samuel Brosset - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Antoine Berger | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Gonindard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Charles Pilet | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 1-5, - Samuel Brosset - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yunseok Jang | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Winter Meagher | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.12.23 2. kolo kval. | vs. Jonty Giesen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Jayden Court | 6-4, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Daniel Brown | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nick Beamish | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 0-1, - Samuel Brosset - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-1 | detail zápasu |