ZÁPAS
26.01.20 | finále | Antoine Bellier | Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-3 | M15+H Bressuire | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Antoine Bellier | Quentin Robert (1994) | |
1. podanie % | 40/53 (75%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/40 (85%) | 24/35 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/9 (22%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/62 (39%) | 11/53 (21%) |
Vyhrané body celkom | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 8 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Quentin Robert (1994) | |
0-0 | ||
Antoine Bellier | 4-4 | |
5-4 | Quentin Robert (1994) | |
6-4 |
2 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
1-0 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Antoine Bellier | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
Antoine Bellier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0 | ||
Antoine Bellier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Bellier vs. Quentin Robert (1994) - Vzájomné zápasy
26.01.20 | finále | Antoine Bellier | Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15+H Bressuire | tvrdý I. |
19.08.13 | kvalifik. | Quentin Robert (1994) | Antoine Bellier | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Switzerland F5 | antuka |
Antoine Bellier form & Quentin Robert (1994) form
Antoine Bellier - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Quentin Robert (1994) - posledné zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - skreč | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - skreč | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
13.12.20 finále | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.20 semifinále | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.20 štvrťfinále | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.07.20 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | detail zápasu |