ZÁPAS
13.02.18 | 1. kolo | Antoine Bellier | Marek Jaloviec | 6-4, 6-4 | Switzerland F2 | koberec |
ŠTATISTIKY
Antoine Bellier | Marek Jaloviec | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 34/53 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/33 (94%) | 25/34 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 20/53 (38%) | 8/48 (17%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 12 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marek Jaloviec | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 2-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Antoine Bellier | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Marek Jaloviec | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-2 | Marek Jaloviec | |
4-2 | Marek Jaloviec | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Marek Jaloviec | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
5-4 | Marek Jaloviec | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marek Jaloviec | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Marek Jaloviec | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antoine Bellier | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Antoine Bellier | 2-2 | |
2-3 | Marek Jaloviec | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 3-3 | |
Antoine Bellier | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Marek Jaloviec | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-4 | Marek Jaloviec | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Bellier vs. Marek Jaloviec - Vzájomné zápasy
13.02.18 | 1. kolo | Antoine Bellier | Marek Jaloviec | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Switzerland F2 | koberec |
12.01.15 | 1. kolo | Marek Jaloviec | Antoine Bellier | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Germany F2 | tvrdý I. |
Antoine Bellier form & Marek Jaloviec form
Antoine Bellier - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Marek Jaloviec - posledné zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Radim Paral | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 0-3, - Marek Jaloviec - skreč | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-2, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Edan Leshem | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 7-64, Michail Pervolarakis - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Nino Portales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Youssef Hossam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Maxime Pauwels | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 6-2, 2-1, Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Andrew Watson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Mirko Martinez | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-4, 5-7, 0-3, - Marek Jaloviec - skreč | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Pullach Challenger - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. George Von Massow | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |