ZÁPAS
07.07.18 | 1. kolo kval. | Antoine Bellier | Gustav Hansson | 6-2, 6-3 | Bastad Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Bellier vs. Gustav Hansson - Vzájomné zápasy
07.07.18 | 1. kolo kval. | Antoine Bellier | Gustav Hansson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bastad Challenger | antuka |
Antoine Bellier form & Gustav Hansson form
Antoine Bellier - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Gustav Hansson - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Marko Miladinovic | - Gustav Hansson - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.12.19 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.19 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.19 štvrťfinále | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |