ZÁPAS
12.09.13 | 2. kolo | Ante Pavic | Thomas Schoorel | 6-3, 6-2 | Banja Luka | antuka |
ŠTATISTIKY
Ante Pavic | Thomas Schoorel | |
1. podanie % | 32/47 (68%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/32 (91%) | 17/24 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 18/43 (42%) | 10/47 (21%) |
Vyhrané body celkom | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 12 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ante Pavic vs. Thomas Schoorel - Vzájomné zápasy
12.09.13 | 2. kolo | Ante Pavic | Thomas Schoorel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Ante Pavic form & Thomas Schoorel form
Ante Pavic - posledné zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 7-67, 4-6, 0-1, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-70, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 7-64, 6-78 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
04.06.19 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
18.04.19 3. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.04.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.04.19 3. kolo | vs. Emilio Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.19 2. kolo | vs. James Ward | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Evan Song | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 0-2, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.19 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 6-73, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Thomas Schoorel - posledné zápasy
Alphen Challenger - antuka | ||||
08.09.15 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, - Thomas Schoorel - skreč | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo | vs. Sam Barry | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo | vs. Riccardo Sinicropi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
21.07.15 1. kolo | vs. Adrian Ungur | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo | vs. Mitchell Stewart | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.15 štvrťfinále | vs. Yann Marti | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Netherlands F3 - antuka | ||||
29.06.15 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 7-67, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.06.15 1. kolo | vs. Jorge Aguilar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Nicolas Reissig | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netherlands F1 - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo | vs. Jose Pereira | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
07.06.15 2. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.15 1. kolo kval. | vs. Austin Krajicek | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - tvrdý | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.04.15 2. kolo | vs. Alexander Perfilov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
20.04.15 štvrťfinále | vs. Yannick Jankovits | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Jordan Reed-Thomas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.04.15 2. kolo kval. | vs. Scott Browne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.04.15 2. kolo | vs. Pascal Brunner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.15 kvalifik. | vs. Berk Iliescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.04.15 1. kolo | vs. Maximiliano Colorado Zavala | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
12.05.14 kvalifik. | vs. Jason Murray Kubler | 6-2, 5-7, 1-4, - Thomas Schoorel - skreč | detail zápasu | |
11.05.14 2. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.14 1. kolo kval. | vs. Nicolas Reissig | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F6 - antuka | ||||
17.03.14 1. kolo | vs. Andrea Patracchini | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.14 štvrťfinále | vs. Matteo Marrai | 3-6, 0-3, - Thomas Schoorel - skreč | detail zápasu | |
17.03.14 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
03.03.14 kvalifik. | vs. Robbie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu |