ZÁPAS
29.04.17 | 2. kolo kval. | Ante Pavic | Pol Wattanakul | 6-4, 6-2 | Savannah Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Ante Pavic | Pol Wattanakul | |
1. podanie % | 36/47 (77%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/36 (89%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/58 (43%) | 9/47 (19%) |
Vyhrané body celkom | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esá | 8 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ante Pavic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ante Pavic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ante Pavic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ante Pavic | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ante Pavic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Pol Wattanakul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ante Pavic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ante Pavic vs. Pol Wattanakul - Vzájomné zápasy
29.04.17 | 2. kolo kval. | Ante Pavic | Pol Wattanakul | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Savannah Challenger | antuka |
Ante Pavic form & Pol Wattanakul form
Ante Pavic - posledné zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 7-67, 4-6, 0-1, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-70, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 7-64, 6-78 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
04.06.19 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
18.04.19 3. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.04.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.04.19 3. kolo | vs. Emilio Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.19 2. kolo | vs. James Ward | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Evan Song | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 0-2, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.19 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 6-73, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Pol Wattanakul - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Maximus Jones | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-73, 3-4, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. He Ziheng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 4-5, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-4, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Anapat Timangkul | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Isaac Becroft | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, Kazuki Nishiwaki - skreč | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 5-5, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Dominik Palan | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Shuannon Tricerri | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu |