ZÁPAS
29.06.16 | 2. kolo | Ante Pavic | Lorenzo Giustino | 6-3, 7-62 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Ante Pavic | Lorenzo Giustino | |
1. podanie % | 44/72 (61%) | 39/66 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/44 (75%) | 28/39 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/28 (57%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/66 (41%) | 23/72 (32%) |
Vyhrané body celkom | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 10 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ante Pavic vs. Lorenzo Giustino - Vzájomné zápasy
29.06.16 | 2. kolo | Ante Pavic | Lorenzo Giustino | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Ante Pavic form & Lorenzo Giustino form
Ante Pavic - posledné zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 7-67, 4-6, 0-1, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-70, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 7-64, 6-78 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
04.06.19 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
18.04.19 3. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.04.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.04.19 3. kolo | vs. Emilio Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.19 2. kolo | vs. James Ward | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Evan Song | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 0-2, - Ante Pavic - skreč | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.19 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 6-73, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Lorenzo Giustino - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |