ZÁPAS
21.01.18 | kvalifik. | Antal Van Der Duim | Luc Fomba | 7-65, 6-3 | France F3 | koberec |
ŠTATISTIKY
Antal Van Der Duim | Luc Fomba | |
1. podanie % | 42/61 (69%) | 36/62 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/42 (81%) | 28/36 (78%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/19 (74%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 21/62 (34%) | 13/61 (21%) |
Vyhrané body celkom | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 12 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
22.02.99, 25 rokov
22.02.99, 25 rokov
Antal Van Der Duim vs. Luc Fomba - Vzájomné zápasy
21.01.18 | kvalifik. | Antal Van Der Duim | Luc Fomba | 7-65, 6-3 | detail zápasu | France F3 | koberec |
Antal Van Der Duim form & Luc Fomba form
Antal Van Der Duim - posledné zápasy
France F6 - tvrdý I. | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Pierre Faivre | 6-3, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 semifinále | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.03.18 štvrťfinále | vs. Maxime Authom | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.18 2. kolo | vs. Simon Carr | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.18 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
14.02.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.18 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Gregoire Burquier | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
France F3 - koberec | ||||
28.01.18 finále | vs. Alessandro Bega | 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
27.01.18 semifinále | vs. Hugo Grenier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.01.18 štvrťfinále | vs. Clement Geens | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.18 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Luc Fomba | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F2 - tvrdý I. | ||||
16.01.18 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-2, - Antal Van Der Duim - skreč | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
12.05.17 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.05.17 2. kolo | vs. Franco Capalbo | 3-6, 6-0, Franco Capalbo - skreč | detail zápasu | |
09.05.17 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F6 - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Javier Marti | 2-6, - Antal Van Der Duim - skreč | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý I. | ||||
25.03.17 semifinále | vs. Maxime Tabatruong | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.17 štvrťfinále | vs. Niels Desein | 1-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.17 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.17 1. kolo | vs. Mathieu Roy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
17.03.17 štvrťfinále | vs. Oscar Otte | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.03.17 2. kolo | vs. Sebastien Boltz | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.17 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Luc Fomba - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Loan Lestir | 7-67, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 7-62, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Learner Tien | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksa Ciric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. J Mercer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ian Bracks | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Matthis Ross | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 7-66, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Alessandro Cortegiani | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu |