ZÁPAS
22.08.19 | 2. kolo | Gabriele Maria Noce | Anis Ghorbel | 3-3, - skreč | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriele Maria Noce | Anis Ghorbel | |
1. podanie % | 13/20 (65%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 9/13 (69%) | 9/11 (82%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/7 (43%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané break-bally | 1/2 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 6/17 (35%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body celkom | 18/37 (49%) | 19/37 (51%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anis Ghorbel | |
0-0, 30-0 | ||
Gabriele Maria Noce | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anis Ghorbel | |
0-0 | ||
Gabriele Maria Noce | 1-2 | |
0-0, 0-30 | ||
1-3 | Anis Ghorbel | |
0-0 | ||
Gabriele Maria Noce | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anis Ghorbel | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriele Maria Noce vs. Anis Ghorbel - Vzájomné zápasy
22.08.19 | 2. kolo | Gabriele Maria Noce | Anis Ghorbel | 3-3, Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Gabriele Maria Noce form & Anis Ghorbel form
Gabriele Maria Noce - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anis Ghorbel - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | - Anis Ghorbel - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.20 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.20 1. kolo | vs. Vincent Knoess | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.20 kvalifik. | vs. Thibault Verdier | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.20 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 4-6, - Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-2, - Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Giorgio Ricca | 6-0, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |