ZÁPAS
16.08.18 | štvrťfinále | Anil Yuksel | Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | Belarus F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anil Yuksel | Giorgio Ricca | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 32/66 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/66 (44%) | 15/54 (28%) |
Vyhrané body celkom | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anil Yuksel | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anil Yuksel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anil Yuksel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anil Yuksel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anil Yuksel | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-5 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anil Yuksel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Giorgio Ricca | |
2-3 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Giorgio Ricca | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-3 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anil Yuksel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anil Yuksel vs. Giorgio Ricca - Vzájomné zápasy
16.08.18 | štvrťfinále | Anil Yuksel | Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Belarus F2 | tvrdý |
Anil Yuksel form & Giorgio Ricca form
Anil Yuksel - posledné zápasy
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Youssef Hossam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
17.08.18 semifinále | vs. Sergey Betov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.18 štvrťfinále | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
09.08.18 štvrťfinále | vs. Jonathan Gray | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Lars Hoischen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aria Harajchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
02.03.18 štvrťfinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.18 1. kolo | vs. Oleksii Markovskyi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.18 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.18 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Mert Celik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Alexander Lazov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.18 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.18 1. kolo | vs. Mousa Zayed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
12.01.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Mazen Osama | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Luca Vanni | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Giorgio Ricca - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - skreč | detail zápasu |