ZÁPAS
15.09.18 | 1. kolo kval. | Andrzej Franko | Jera Staley | 6-2, 4-6, 7-5 | Australia F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Poľsko
09.07.99, 24 rokov
09.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
19.03.00, 24 rokov
19.03.00, 24 rokov
Andrzej Franko vs. Jera Staley - Vzájomné zápasy
15.09.18 | 1. kolo kval. | Andrzej Franko | Jera Staley | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Australia F5 | tvrdý |
Andrzej Franko form & Jera Staley form
Andrzej Franko - posledné zápasy
Australia F5 - tvrdý | ||||
15.09.18 2. kolo kval. | vs. Bosko Novakovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Robert Stirling | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Jake Nicholson | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Jera Staley - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Blake Bayldon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Dale Nixon | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. William Norton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Baker | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Samyar Elyasi | 6-1, 6-77, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Garbero | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Volz | 7-5, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kerem Bekir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Callaghan | 7-64, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Howe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Giordan Kunz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 1-6 | detail zápasu |