ZÁPAS
11.10.17 | 1. kolo | Andriej Kapas | Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-3 | Germany F14 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Andriej Kapas | Jonas Trinker | |
1. podanie % | 46/76 (61%) | 53/89 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/46 (83%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/30 (53%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 38/89 (43%) | 22/76 (29%) |
Vyhrané body celkom | 92/165 (56%) | 73/165 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 7 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andriej Kapas vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
11.10.17 | 1. kolo | Andriej Kapas | Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Germany F14 | tvrdý I. |
Andriej Kapas form & Jonas Trinker form
Andriej Kapas - posledné zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Fabien Reboul | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Marc Sieber | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
14.10.17 semifinále | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.17 štvrťfinále | vs. Sami Reinwein | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.17 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.17 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F10 - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 1-6, - Andriej Kapas - skreč | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Lukas Vejvara | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
17.06.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Ilya Vasilyev | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.17 2. kolo kval. | vs. Omar Salman | 4-1, Omar Salman - skreč | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Danilo Petrovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
07.05.17 2. kolo kval. | vs. Axel Michon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.17 1. kolo kval. | vs. Julien Dubail | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
14.04.17 štvrťfinále | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-5, 2-6, 2-4, - Andriej Kapas - skreč | detail zápasu | |
13.04.17 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Jianhui Li | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
07.04.17 štvrťfinále | vs. Jan Mertl | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.17 2. kolo | vs. Jie Cui | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.17 1. kolo | vs. Zhao Cai | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý I. | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Wroclaw Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.17 1. kolo | vs. Yann Marti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.17 kvalifik. | vs. Szymon Walkow | 6-75, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.17 2. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 6-78, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |