ZÁPAS
07.08.19 | 1. kolo | Andrey Golubev | Maxime Mora | 6-4, 6-4 | M25+H Appiano | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrey Golubev | Maxime Mora | |
1. podanie % | 34/54 (63%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/34 (88%) | 26/37 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/61 (38%) | 13/54 (24%) |
Vyhrané body celkom | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andrey Golubev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Golubev | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Maxime Mora | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Golubev | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxime Mora | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Golubev | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Andrey Golubev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0 | ||
Andrey Golubev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Andrey Golubev | 3-1 | |
0-0 | ||
Andrey Golubev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Andrey Golubev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrey Golubev vs. Maxime Mora - Vzájomné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Andrey Golubev | Maxime Mora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25+H Appiano | antuka |
Andrey Golubev form & Maxime Mora form
Andrey Golubev - posledné zápasy
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Gastao Elias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
14.07.19 finále | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.19 semifinále | vs. Konstantin Kravchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.19 štvrťfinále | vs. Ji Sung Nam | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. David Bogatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
07.05.19 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
12.04.19 štvrťfinále | vs. Alen Avidzba | 4-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Maxime Mora - posledné zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |