ZÁPAS
21.01.18 | kvalifik. | Andrey Chepelev | Guy Den Heijer | 7-5, 6-75, 7-65 | Spain F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrey Chepelev vs. Guy Den Heijer - Vzájomné zápasy
08.02.18 | 2. kolo | Guy Den Heijer | Andrey Chepelev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Spain F4 | antuka |
21.01.18 | kvalifik. | Andrey Chepelev | Guy Den Heijer | 7-5, 6-75, 7-65 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
Andrey Chepelev form & Guy Den Heijer form
Andrey Chepelev - posledné zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-1, 3-0, Alexander Orlov - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu |