ZÁPAS
04.06.16 | 1. kolo kval. | Andres Molteni | Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | Caltanissetta Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Andres Molteni | Max Jacob Schnur | |
1. podanie % | 22/44 (50%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/22 (59%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/38 (63%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Molteni | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-0 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Molteni | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Molteni | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andres Molteni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Molteni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andres Molteni | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Max Jacob Schnur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
15.02.93, 31 rokov
152 397 $
15.02.93, 31 rokov
152 397 $
Andres Molteni vs. Max Jacob Schnur - Vzájomné zápasy
04.06.16 | 1. kolo kval. | Andres Molteni | Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Caltanissetta Challenger | antuka |
Andres Molteni form & Max Jacob Schnur form
Andres Molteni - posledné zápasy
Santiago - antuka | ||||
22.02.20 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
02.06.19 kvalifik. | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Joao Souza | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. Carlos Cuevas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.17 2. kolo kval. | vs. Roberto Carballes Baena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 0-3, - Andres Molteni - skreč | detail zápasu | |
05.11.17 2. kolo kval. | vs. Facundo Arguello | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.17 2. kolo kval. | vs. Fabien Reboul | 7-63, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Tabatruong | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Sadio Doumbia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
24.06.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Bjorn Fratangelo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.17 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
07.05.17 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
29.04.17 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bellotti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - tvrdý | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quito - antuka | ||||
04.02.17 1. kolo kval. | vs. Roberto Carballes Baena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
10.01.17 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Arthur De Greef | 6-72, 3-6 | detail zápasu |
Max Jacob Schnur - posledné zápasy
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Mikael Torpegaard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Thales Turini | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.16 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-64, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Andres Molteni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
09.04.16 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Pavel Krainik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.15 kvalifik. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Edan Ziv | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo | vs. Ram Kapach | 6-71, - Max Jacob Schnur - skreč | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Ben Gidoni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Keith-Patrick Crowley | 3-6, 7-69, 7-62 | detail zápasu | |
12.10.15 kvalifik. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.15 2. kolo | vs. John Lamble | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
12.10.15 štvrťfinále | vs. Tom Jomby | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Roy Zwillinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F38 - tvrdý | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Marc-Kevin Goellner | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - tvrdý | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Tristan Gunbie | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
07.09.15 kvalifik. | vs. Orel Ohayon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Evan Song | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Alexander Pashkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.15 kvalifik. | vs. Amit Gabreal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Oran Reznik | 6-0, 6-3 | detail zápasu |