Andres Ariel Fernandez Lopez vs. Guillermo Aracena

Andres Ariel Fernandez Lopez vs. Guillermo Aracena - Colombia F1 (Valledupar) - porovnanie

ZÁPAS

17.07.171. kolo kval.Andres Ariel Fernandez Lopez Guillermo Aracena 7-60, 6-4 Colombia Colombia F1 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-4

Andres Ariel Fernandez Lopez
Argentina
21.04.98, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
28.09.96, 21 rokov







Guillermo Aracena
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Andres Ariel Fernandez Lopez vs. Guillermo Aracena - Vzájomné zápasy

17.07.171. kolo kval.Andres Ariel Fernandez LopezGuillermo Aracena7-60, 6-4 detail zápasuColombia Colombia F1 tvrdý

Andres Ariel Fernandez Lopez - posledné zápasy

Argentina Argentina F5 - antuka
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Tiago Seweryniak3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F4 - antuka
21.08.17
1. kolo kval.
vs. Marcos Felice4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Colombia Floridablanca Challenger - antuka
05.08.17
1. kolo kval.
vs. Nicolas Alberto Arreche0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Colombia Colombia F2 - antuka
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Andres Torres1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Colombia Colombia F1 - tvrdý
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Michael Quintero1-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.07.17
1. kolo kval.
vs. Guillermo Aracena7-60, 6-4 výhradetail zápasu
Colombia Medellin Challenger - antuka
09.07.17
1. kolo kval.
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F14 - tvrdý
19.04.17
1. kolo
vs. Michal Konecny0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F13 - tvrdý
11.04.17
1. kolo
vs. Youssef Hossam2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F12 - tvrdý
05.04.17
1. kolo
vs. Jelle Sels0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F11 - tvrdý
29.03.17
1. kolo
vs. Charly Zick1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F5 - tvrdý
13.02.17
1. kolo kval.
vs. Adam Skalsky4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F4 - tvrdý
08.02.17
1. kolo
vs. Patrik Rosenholm0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F3 - tvrdý
01.02.17
1. kolo
vs. Jakob Sude1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F2 - tvrdý
23.01.17
1. kolo kval.
vs. Ryoto Tachi3-6, 4-6 prehradetail zápasu
France France F2 - tvrdý I.
16.01.17
1. kolo kval.
vs. Paul Boulay0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Uruguay Uruguay F1 - antuka
28.11.16
1. kolo kval.
vs. Cruz Thayne4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F16 - tvrdý
19.07.16
1. kolo
vs. Oleg Khotkov1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F15 - tvrdý
13.07.16
1. kolo
vs. James Ibrahim1-6, 6-3, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F14 - tvrdý
05.07.16
1. kolo
vs. Aria Harajchi0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F13 - tvrdý
29.06.16
1. kolo
vs. Luca Pancaldi1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F3 - tvrdý
01.02.16
1. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk1-6, 0-1, - Andres Ariel Fernandez Lopez - skrečprehradetail zápasu
Egypt Egypt F2 - tvrdý
27.01.16
1. kolo
vs. Jesse Huta Galung1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F1 - tvrdý
18.01.16
kvalifik.
vs. Issam Haitham Taweel3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F13 - antuka
21.09.15
1. kolo kval.
vs. Agustin Adrian Madrid Rocca0-6, 1-6 prehradetail zápasu
USA USA F16 - antuka
11.05.15
vs. Johnson Ng Chen1-6, 3-6 prehradetail zápasu
USA USA F9 - antuka
23.02.15
vs. Anudeep Kodali1-6, 1-6 prehradetail zápasu
USA USA F8 - antuka
16.02.15
vs. Maximiliano Colorado Zavala1-6, 1-6 prehradetail zápasu
USA USA F7 - antuka
09.02.15
vs. Frederick Saba1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F14 - antuka
18.08.14
1. kolo kval.
vs. Gonzalo Lavaselli0-6, 0-6 prehradetail zápasu

Guillermo Aracena - posledné zápasy

Egypt Egypt F14 - tvrdý
15.04.18
1. kolo kval.
vs. Joy Vigani0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F13 - tvrdý
07.04.18
1. kolo kval.
vs. Federico Rebecchini1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F12 - tvrdý
31.03.18
1. kolo kval.
vs. Vito Dell'Elba2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F5 - tvrdý
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Kristjan Tamm3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F4 - tvrdý
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Marvin Schramm7-63, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Greece Greece F3 - tvrdý
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Yates Johnson2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F2 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Jannik Sinner0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
18.12.17
2. kolo kval.
vs. Duilio Vallebuona1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F1 - antuka
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Rodrigo Sanchez2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F3 - antuka
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Juan Ignacio Godoy Aravena6-1, 6-0 výhradetail zápasu
04.12.17
kvalifik.
vs. Nicolas Bianchi3-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Nicolas Ignacio Vega Tapia6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
27.11.17
kvalifik.
vs. Luciano Doria0-6, 0-6 prehradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Benjamin Fuenzalida6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Javier Aviles4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
02.10.17
1. kolo kval.
vs. Ruben Rodolfo Mamani6-1, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.17
2. kolo kval.
vs. Diego Hidalgo1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
25.09.17
1. kolo kval.
vs. Cristopher Kohl5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F1 - antuka
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Agustin Ozcoidi5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F7 - antuka
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Luis Diego Chavez Villalpando2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F5 - antuka
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Alan Astudillo7-5, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Colombia Colombia F3 - antuka
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Nicolas Alvarez2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Colombia Colombia F2 - antuka
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Sergio Avella4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Colombia Colombia F1 - tvrdý
17.07.17
1. kolo kval.
vs. Andres Ariel Fernandez Lopez6-70, 4-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F3 - antuka
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Tomas Martin Etcheverry3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F2 - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Juan Manuel Lopez Parravicini2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F13 - antuka
03.04.17
1. kolo kval.
vs. Christian Koch2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F12 - antuka
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Marcelo Tebet Filho1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F11 - antuka
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Iori Yoshida1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F10 - antuka
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Paolo Dagnino1-6, 0-6 prehradetail zápasu
<